ECW-H12112JL
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H12112JL
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1100PF 5% 1.25KVDC RAD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H12112JL
Număr parc ECW-H12112JL Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1100PF 5% 1.25KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2764 pcs Fișa cu date
Evaluarea tensiunii - DC 1250V (1.25kV) Tensiunea nominală - AC 1000V (1kV)
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serie ECW-H(L)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH12112JL
P12546
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 1100pF Film Capacitor 1000V (1kV) 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 1100pF