ECW-H10622HV
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H10622HV
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 6200PF 3% 1KVDC RADIAL
Foi de date: ECW-H10622HV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H10622HV
Număr parc ECW-H10622HV Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 6200PF 3% 1KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 240410 pcs Fișa cu date ECW-H10622HV.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1000V (1kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Serie ECW-H(V)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH10622HV
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 6200pF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 6200pF
Aplicații High Frequency, Switching
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECW-H10563JV
ECW-H10563JV
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.056UF 5% 1KVDC RADIAL
In stoc: 130712 pcs
Descarca: ECW-H10563JV.pdf
RFQ
ECW-H10622HVB
ECW-H10622HVB
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 6200PF 3% 1KVDC RADIAL