ECW-H10363HV
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H10363HV
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.036UF 3% 1KVDC RADIAL
Foi de date: ECW-H10363HV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H10363HV
Număr parc ECW-H10363HV Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.036UF 3% 1KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 119976 pcs Fișa cu date ECW-H10363HV.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1000V (1kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.906" L x 0.295" W (23.00mm x 7.50mm) Serie ECW-H(V)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH10363HV
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.787" (20.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.036µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.036µF