ECW-H10153RHV
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H10153RHV
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.015UF 3% 1KVDC RADIAL
Foi de date: ECW-H10153RHV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H10153RHV
Număr parc ECW-H10153RHV Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.015UF 3% 1KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 173473 pcs Fișa cu date ECW-H10153RHV.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1000V (1kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Serie ECW-H(V)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH10153RHV
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.748" (19.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.015µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.015µF