ECW-FD2W105J4
PanasonicPanasonic
ECW-FD2W105J4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-FD2W105J4
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL
Foi de date: 1.ECW-FD2W105J4.pdf2.ECW-FD2W105J4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-FD2W105J4
Număr parc ECW-FD2W105J4 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 108487 pcs Fișa cu date 1.ECW-FD2W105J4.pdf2.ECW-FD2W105J4.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 450V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.689" L x 0.307" W (17.50mm x 7.80mm) Serie ECW-F(D)
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial Alte nume PCF1596CT
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 1µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 1µF