ECW-FA2J184J4
PanasonicPanasonic
ECW-FA2J184J4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-FA2J184J4
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.18UF 5% 630VDC RADIAL
Foi de date: ECW-FA2J184J4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-FA2J184J4
Număr parc ECW-FA2J184J4 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.18UF 5% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 313358 pcs Fișa cu date ECW-FA2J184J4.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.717" L x 0.256" W (18.20mm x 6.50mm) Serie ECW-F(A)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWFA2J184J4
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.461" (11.70mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.18µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.18µF