ECW-F6243JL
PanasonicPanasonic
ECW-F6243JL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-F6243JL
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.024UF 5% 630VDC RAD
Foi de date: ECW-F6243JL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-F6243JL
Număr parc ECW-F6243JL Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.024UF 5% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 66826 pcs Fișa cu date ECW-F6243JL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.492" L x 0.252" W (12.50mm x 6.40mm) Serie ECW-F(L)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWF6243JL
P12128
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.421" (10.70mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.024µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.024µF
Aplicații High Frequency, Switching
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECW-F6224RJL
ECW-F6224RJL
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL
In stoc: 89836 pcs
Descarca: ECW-F6224RJL.pdf
RFQ
ECW-F6243JLB
ECW-F6243JLB
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.024UF 5% 630VDC RAD