ECW-F6204RJL
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-F6204RJL
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.2UF 5% 630VDC RADIAL
Foi de date: ECW-F6204RJL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-F6204RJL
Număr parc ECW-F6204RJL Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.2UF 5% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 84597 pcs Fișa cu date ECW-F6204RJL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.406" W (18.00mm x 10.30mm) Serie ECW-F(L)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWF6204RJL
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.776" (19.70mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.2µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.2µF