ECW-F6164HL
PanasonicPanasonic
ECW-F6164HL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-F6164HL
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.16UF 3% 630VDC RADIAL
Foi de date: ECW-F6164HL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-F6164HL
Număr parc ECW-F6164HL Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.16UF 3% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 45390 pcs Fișa cu date ECW-F6164HL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.366" W (18.00mm x 9.30mm) Serie ECW-F(L)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWF6164HL
P12167
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.602" (15.30mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.16µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.16µF
Aplicații High Frequency, Switching
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECW-F6164RJL
ECW-F6164RJL
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.16UF 5% 630VDC RADIAL
In stoc: 93165 pcs
Descarca: ECW-F6164RJL.pdf
RFQ
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.016UF 5% 630VDC RAD
In stoc: 69742 pcs
Descarca: ECW-F6163RJL.pdf
RFQ
ECW-F6164HLB
ECW-F6164HLB
Descriere: CAP FILM 0.16UF 3% 630VDC RADIAL