ECW-F6134HLB
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-F6134HLB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.13UF 3% 630VDC RADIAL
Foi de date: ECW-F6134HLB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-F6134HLB
Număr parc ECW-F6134HLB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.13UF 3% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 78946 pcs Fișa cu date ECW-F6134HLB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Serie ECW-F(L)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWF6134HLB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.709" (18.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.13µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.13µF