ECW-F6124JLB
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-F6124JLB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL
Foi de date: ECW-F6124JLB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-F6124JLB
Număr parc ECW-F6124JLB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 99648 pcs Fișa cu date ECW-F6124JLB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.327" W (18.00mm x 8.30mm) Serie ECW-F(L)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWF6124JLB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.697" (17.70mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.12µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.12µF
Aplicații High Frequency, Switching
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECW-F6124JL
ECW-F6124JL
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL