ECW-F6114HL
PanasonicPanasonic
ECW-F6114HL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-F6114HL
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.11UF 3% 630VDC RADIAL
Foi de date: ECW-F6114HL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-F6114HL
Număr parc ECW-F6114HL Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.11UF 3% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 47158 pcs Fișa cu date ECW-F6114HL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm) Serie ECW-F(L)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWF6114HL
P12159
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.547" (13.90mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.11µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.11µF