ECW-F6104HLB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-F6104HLB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 3% 630VDC RADIAL
Foi de date: ECW-F6104HLB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-F6104HLB
Număr parc ECW-F6104HLB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.1UF 3% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88307 pcs Fișa cu date ECW-F6104HLB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.303" W (18.00mm x 7.70mm) Serie ECW-F(L)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWF6104HLB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.673" (17.10mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.1µF
Aplicații High Frequency, Switching
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECW-F6104RHL
ECW-F6104RHL
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.1UF 3% 630VDC RADIAL
In stoc: 97454 pcs
Descarca: ECW-F6104RHL.pdf
RFQ
ECW-F6103RJL
ECW-F6103RJL
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
In stoc: 78683 pcs
Descarca: ECW-F6103RJL.pdf
RFQ
ECW-F6104HL
ECW-F6104HL