ECW-F4474RJL
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-F4474RJL
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL
Foi de date: ECW-F4474RJL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-F4474RJL
Număr parc ECW-F4474RJL Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 63740 pcs Fișa cu date ECW-F4474RJL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.441" W (18.00mm x 11.20mm) Serie ECW-F(L)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWF4474RJL
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.831" (21.10mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.47µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.47µF