ECW-F4225HL
PanasonicPanasonic
ECW-F4225HL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-F4225HL
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 2.2UF 3% 400VDC RADIAL
Foi de date: ECW-F4225HL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-F4225HL
Număr parc ECW-F4225HL Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 2.2UF 3% 400VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28351 pcs Fișa cu date ECW-F4225HL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.102" L x 0.661" W (28.00mm x 16.80mm) Serie ECW-F(L)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWF4225HL
P12215
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.984" (25.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.004" (25.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 2.2µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 2.2µF