ECW-F2W275JA
PanasonicPanasonic
ECW-F2W275JA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-F2W275JA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 2.7UF 5% 450VDC RADIAL
Foi de date: ECW-F2W275JA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-F2W275JA
Număr parc ECW-F2W275JA Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 2.7UF 5% 450VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30100 pcs Fișa cu date ECW-F2W275JA.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 450V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.035" L x 0.417" W (26.30mm x 10.60mm) Serie ECW-F(A)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWF2W275JA
P14211
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.709" (18.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 2.7µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 2.7µF