ECW-F2W104JAQ
PanasonicPanasonic
ECW-F2W104JAQ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-F2W104JAQ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 5% 450VDC RADIAL
Foi de date: ECW-F2W104JAQ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-F2W104JAQ
Număr parc ECW-F2W104JAQ Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.1UF 5% 450VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 127731 pcs Fișa cu date ECW-F2W104JAQ.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 450V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.201" W (13.00mm x 5.10mm) Serie ECW-F(A)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWF2W104JAQ
P14194
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.622" (15.80mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.1µF