ECW-F2105RJA
PanasonicPanasonic
ECW-F2105RJA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-F2105RJA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
Foi de date: ECW-F2105RJA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-F2105RJA
Număr parc ECW-F2105RJA Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 120768 pcs Fișa cu date ECW-F2105RJA.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.713" L x 0.335" W (18.10mm x 8.50mm) Serie ECW-F(A)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWF2105RJA
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.583" (14.80mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 1µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 1µF