ECS-T1DP154R
PanasonicPanasonic
ECS-T1DP154R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECS-T1DP154R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP TANT 0.15UF 20V 20% 1206
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECS-T1DP154R
Număr parc ECS-T1DP154R Producător Panasonic
Descriere CAP TANT 0.15UF 20V 20% 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 110799 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 20V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie TES ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume PCS4154BCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului P
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 0.15µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric)
capacitanță 0.15µF