ECS-F1AE476K
PanasonicPanasonic
ECS-F1AE476K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECS-F1AE476K
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP TANT 47UF 10V 20% RADIAL
Foi de date: ECS-F1AE476K.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ECS-F1AE476K
Număr parc ECS-F1AE476K Producător Panasonic
Descriere CAP TANT 47UF 10V 20% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6587 pcs Fișa cu date ECS-F1AE476K.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.217" Dia (5.50mm)
Serie EF ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECS-F10E47
ECSF1AE476K
P2030
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului I
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.374" (9.50mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial
capacitanță 47µF