ECQ-V1J564JM9
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-V1J564JM9
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.56UF 5% 63VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-V1J564JM9.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-V1J564JM9
Număr parc ECQ-V1J564JM9 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.56UF 5% 63VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4697 pcs Fișa cu date ECQ-V1J564JM9.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 63V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.402" L x 0.193" W (10.20mm x 4.90mm) Serie ECQ-V
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQV1J564JM9
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized - Stacked
descriere detaliata 0.56µF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial capacitanță 0.56µF