ECQ-V1J474JM
PanasonicPanasonic
ECQ-V1J474JM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-V1J474JM
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-V1J474JM.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-V1J474JM
Număr parc ECQ-V1J474JM Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6663 pcs Fișa cu date ECQ-V1J474JM.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 63V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.402" L x 0.177" W (10.20mm x 4.50mm) Serie ECQ-V
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQV1J474JM
P4544
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.394" (10.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized - Stacked
descriere detaliata 0.47µF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial capacitanță 0.47µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-V1J563JM
ECQ-V1J563JM
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.056UF 5% 63VDC RADIAL
In stoc: 5264 pcs
Descarca: ECQ-V1J563JM.pdf
RFQ
ECQ-V1J474JM9
ECQ-V1J474JM9
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL
In stoc: 3905 pcs
Descarca: ECQ-V1J474JM9.pdf
RFQ
ECQ-V1J473JM2
ECQ-V1J473JM2
Descriere: CAP FILM 0.047UF 5% 63VDC RADIAL
Descarca: ECQ-V1J473JM2.pdf
ECQ-V1J474JMW
ECQ-V1J474JMW
Descarca: ECQ-V1J474JMW.pdf
ECQ-V1J473JMW
ECQ-V1J473JMW
Descarca: ECQ-V1J473JMW.pdf
ECQ-V1J474JM3
ECQ-V1J474JM3