ECQ-V1334JM3
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-V1334JM3
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-V1334JM3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-V1334JM3
Număr parc ECQ-V1334JM3 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5066 pcs Fișa cu date ECQ-V1334JM3.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.402" L x 0.189" W (10.20mm x 4.80mm) Serie ECQ-V
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQV1334JM3
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized - Stacked
descriere detaliata 0.33µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial capacitanță 0.33µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-V1334JM
ECQ-V1334JM
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL