ECQ-U2A564KLA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-U2A564KLA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.56UF 10% 275VAC RAD
Foi de date: ECQ-U2A564KLA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-U2A564KLA
Număr parc ECQ-U2A564KLA Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.56UF 10% 275VAC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 182454 pcs Fișa cu date ECQ-U2A564KLA.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 275V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.004" L x 0.413" W (25.50mm x 10.50mm) Serie ECQ-UL
Evaluări X2 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQU2A564KLA
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.787" (20.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.56µF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.56µF
Aplicații EMI, RFI Suppression
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-U2A564MV
ECQ-U2A564MV
Producători: Panasonic Electronic Components
Descriere: CAP FILM 0.56UF 20% 250VAC RAD
In stoc: 55125 pcs
Descarca: ECQ-U2A564MV.pdf
RFQ
ECQ-U2A682KL
ECQ-U2A682KL
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 6800PF 10% 275VAC RAD
In stoc: 583000 pcs
Descarca: ECQ-U2A682KL.pdf
RFQ
ECQ-U2A564KL
ECQ-U2A564KL
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.56UF 10% 275VAC RAD