ECQ-P6182JU
PanasonicPanasonic
ECQ-P6182JU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-P6182JU
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1800PF 5% 630VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-P6182JU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-P6182JU
Număr parc ECQ-P6182JU Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1800PF 5% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6763 pcs Fișa cu date ECQ-P6182JU.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.571" L x 0.217" W (14.50mm x 5.50mm) Serie ECQ-P(U)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQP6182JU
P3500
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP)
descriere detaliata 1800pF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP) Radial capacitanță 1800pF