ECQ-P4184JU
PanasonicPanasonic
ECQ-P4184JU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-P4184JU
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.18UF 5% 400VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-P4184JU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-P4184JU
Număr parc ECQ-P4184JU Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.18UF 5% 400VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 103981 pcs Fișa cu date ECQ-P4184JU.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.161" L x 0.413" W (29.50mm x 10.50mm) Serie ECQ-P(U)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQP4184JU
P3491
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.984" (25.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.787" (20.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP)
descriere detaliata 0.18µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP) Radial capacitanță 0.18µF