ECQ-M4103KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-M4103KZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-M4103KZ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Foi de date: ECQ-M4103KZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-M4103KZ
Număr parc ECQ-M4103KZ Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5493 pcs Fișa cu date ECQ-M4103KZ.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.551" L x 0.276" W (14.00mm x 7.00mm) Serie ECQ-M
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQM4103KZ
P1070
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.374" (9.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.610" (15.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester
descriere detaliata 10000pF Film Capacitor 400V Polyester Radial capacitanță 10000pF