ECQ-E6334KFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E6334KFB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E6334KFB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Foi de date: ECQ-E6334KFB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E6334KFB
Număr parc ECQ-E6334KFB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 261404 pcs Fișa cu date ECQ-E6334KFB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.024" L x 0.307" W (26.00mm x 7.80mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE6334KFB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.33µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.33µF