ECQ-E6333KF9
PanasonicPanasonic
ECQ-E6333KF9 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E6333KF9
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
Foi de date: ECQ-E6333KF9.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E6333KF9
Număr parc ECQ-E6333KF9 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 582799 pcs Fișa cu date ECQ-E6333KF9.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.236" W (12.00mm x 6.00mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE6333KF9
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.665" (16.90mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.033µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.033µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-E6333KF3
ECQ-E6333KF3
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
In stoc: 517355 pcs
Descarca: ECQ-E6333KF3.pdf
RFQ
ECQ-E6334JF
ECQ-E6334JF
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RADIAL
In stoc: 76010 pcs
Descarca: ECQ-E6334JF.pdf
RFQ
ECQ-E6333KF
ECQ-E6333KF