ECQ-E6124JFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E6124JFB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E6124JFB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-E6124JFB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E6124JFB
Număr parc ECQ-E6124JFB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 304614 pcs Fișa cu date ECQ-E6124JFB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.728" L x 0.248" W (18.50mm x 6.30mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE6124JFB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.768" (19.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.12µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.12µF