ECQ-E6123JF3
PanasonicPanasonic
ECQ-E6123JF3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E6123JF3
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.012UF 5% 630VDC RAD
Foi de date: ECQ-E6123JF3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E6123JF3
Număr parc ECQ-E6123JF3 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.012UF 5% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 544558 pcs Fișa cu date ECQ-E6123JF3.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.177" W (12.00mm x 4.50mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE6123JF3
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.504" (12.80mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.012µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.012µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-E6123JF
ECQ-E6123JF
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.012UF 5% 630VDC RAD