ECQ-E6103RJF
PanasonicPanasonic
ECQ-E6103RJF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E6103RJF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Foi de date: ECQ-E6103RJF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E6103RJF
Număr parc ECQ-E6103RJF Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 487798 pcs Fișa cu date ECQ-E6103RJF.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.177" W (12.00mm x 4.50mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE6103RJF
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 10000pF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial capacitanță 10000pF