ECQ-E4824KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E4824KZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E4824KZ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.82UF 10% 400VDC RAD
Foi de date: ECQ-E4824KZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E4824KZ
Număr parc ECQ-E4824KZ Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.82UF 10% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3977 pcs Fișa cu date ECQ-E4824KZ.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.142" L x 0.492" W (29.00mm x 12.50mm) Serie ECQ-E(K)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume E4824
ECQ-E4824KS
ECQE4824KZ
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.004" (25.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.82µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.82µF