ECQ-E4683KF3
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E4683KF3
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD
Foi de date: ECQ-E4683KF3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E4683KF3
Număr parc ECQ-E4683KF3 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 521903 pcs Fișa cu date ECQ-E4683KF3.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.213" W (12.00mm x 5.40mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE4683KF3
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.610" (15.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.068µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.068µF