ECQ-E4473JFX
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E4473JFX
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD
Foi de date: ECQ-E4473JFX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E4473JFX
Număr parc ECQ-E4473JFX Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 552801 pcs Fișa cu date ECQ-E4473JFX.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Serie ECQ-E(F) Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume ECQE4473JFX Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Metallized descriere detaliata 0.047µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
capacitanță 0.047µF Aplicații General Purpose