ECQ-E4224JF3
PanasonicPanasonic
ECQ-E4224JF3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E4224JF3
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-E4224JF3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E4224JF3
Număr parc ECQ-E4224JF3 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 291992 pcs Fișa cu date ECQ-E4224JF3.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.728" L x 0.232" W (18.50mm x 5.90mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE4224JF3
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.709" (18.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.22µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.22µF