ECQ-E2824RKF
PanasonicPanasonic
ECQ-E2824RKF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E2824RKF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.82UF 10% 250VDC RAD
Foi de date: ECQ-E2824RKF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E2824RKF
Număr parc ECQ-E2824RKF Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.82UF 10% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 367954 pcs Fișa cu date ECQ-E2824RKF.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE2824RKF
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.768" (19.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.82µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.82µF