ECQ-E2824JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E2824JF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E2824JF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.82UF 5% 250VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-E2824JF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E2824JF
Număr parc ECQ-E2824JF Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.82UF 5% 250VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 108941 pcs Fișa cu date ECQ-E2824JF.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE2824JF
P14597
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.610" (15.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.82µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.82µF