ECQ-E2565KFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E2565KFW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E2565KFW
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 5.6UF 10% 250VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-E2565KFW.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E2565KFW
Număr parc ECQ-E2565KFW Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 5.6UF 10% 250VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 92235 pcs Fișa cu date ECQ-E2565KFW.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.220" L x 0.465" W (31.00mm x 11.80mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE2565KFW
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.024" (26.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 5.6µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 5.6µF