ECQ-E2563RKF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E2563RKF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD
Foi de date: ECQ-E2563RKF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E2563RKF
Număr parc ECQ-E2563RKF Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 860369 pcs Fișa cu date ECQ-E2563RKF.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.406" L x 0.189" W (10.30mm x 4.80mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE2563RKF
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.508" (12.90mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.056µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.056µF