ECQ-E2225KBB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2225KBB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E2225KBB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-E2225KBB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E2225KBB
Număr parc ECQ-E2225KBB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 231411 pcs Fișa cu date ECQ-E2225KBB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.819" L x 0.331" W (20.80mm x 8.40mm) Serie ECQ-E(B)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE2225KBB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.811" (20.60mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 2.2µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 2.2µF