ECQ-E2154JF9
PanasonicPanasonic
ECQ-E2154JF9 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E2154JF9
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-E2154JF9.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E2154JF9
Număr parc ECQ-E2154JF9 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 612658 pcs Fișa cu date ECQ-E2154JF9.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE2154JF9
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.622" (15.80mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.15µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.15µF