ECQ-E2153JBB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2153JBB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E2153JBB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.015UF 5% 250VDC RAD
Foi de date: ECQ-E2153JBB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E2153JBB
Număr parc ECQ-E2153JBB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.015UF 5% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 948529 pcs Fișa cu date ECQ-E2153JBB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.311" L x 0.165" W (7.90mm x 4.20mm) Serie ECQ-E(B)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE2153JBB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.476" (12.10mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.015µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.015µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-E2125RJF
ECQ-E2125RJF
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 1.2UF 5% 250VDC RADIAL
In stoc: 278068 pcs
Descarca: ECQ-E2125RJF.pdf
RFQ
ECQ-E2153JB
ECQ-E2153JB
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.015UF 5% 250VDC RAD