ECQ-E1824JFA
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E1824JFA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.82UF 5% 100VDC RADIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E1824JFA
Număr parc ECQ-E1824JFA Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.82UF 5% 100VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 273347 pcs Fișa cu date
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Serie ECQ-E(F) Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume ECQE1824JFA Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Metallized descriere detaliata 0.82µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
capacitanță 0.82µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-E1824KF
ECQ-E1824KF
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.82UF 10% 100VDC RAD
In stoc: 97146 pcs
Descarca: ECQ-E1824KF.pdf
RFQ
ECQ-E1685KFW
ECQ-E1685KFW
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC RADIAL
In stoc: 61695 pcs
Descarca: ECQ-E1685KFW.pdf
RFQ
ECQ-E1824JF
ECQ-E1824JF
Descriere: CAP FILM 0.82UF 5% 100VDC RADIAL