ECQ-E1565JFW
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E1565JFW
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 5.6UF 5% 100VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-E1565JFW.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E1565JFW
Număr parc ECQ-E1565JFW Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 5.6UF 5% 100VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 75484 pcs Fișa cu date ECQ-E1565JFW.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Serie ECQ-E(F) Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume ECQE1565JFW Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Metallized descriere detaliata 5.6µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
capacitanță 5.6µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-E1565KF
ECQ-E1565KF
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 5.6UF 10% 100VDC RADIAL
In stoc: 31409 pcs
Descarca: ECQ-E1565KF.pdf
RFQ
ECQ-E1565JF
ECQ-E1565JF
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 5.6UF 5% 100VDC RADIAL