ECQ-E12222RKF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E12222RKF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 2200PF 10% 1.25KVDC RAD
Foi de date: ECQ-E12222RKF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E12222RKF
Număr parc ECQ-E12222RKF Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 2200PF 10% 1.25KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 200823 pcs Fișa cu date ECQ-E12222RKF.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1250V (1.25kV) Tensiunea nominală - AC 125V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE12222RKF
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 2200pF Film Capacitor 125V 1250V (1.25kV) Polyester, Metallized Radial capacitanță 2200pF