ECQ-E1185KFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E1185KFW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E1185KFW
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1.8UF 10% 100VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-E1185KFW.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E1185KFW
Număr parc ECQ-E1185KFW Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1.8UF 10% 100VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 155089 pcs Fișa cu date ECQ-E1185KFW.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE1185KFW
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.764" (19.40mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 1.8µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial capacitanță 1.8µF