ECQ-E1125RJF
PanasonicPanasonic
ECQ-E1125RJF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E1125RJF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1.2UF 5% 100VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-E1125RJF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E1125RJF
Număr parc ECQ-E1125RJF Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1.2UF 5% 100VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 192024 pcs Fișa cu date ECQ-E1125RJF.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE1125RJF
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.701" (17.80mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 1.2µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial capacitanță 1.2µF