ECQ-E1103JF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E1103JF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 10000PF 5% 100VDC RAD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E1103JF
Număr parc ECQ-E1103JF Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 10000PF 5% 100VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4469 pcs Fișa cu date
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Serie ECQ-E(F) Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume ECQE1103JF Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Metallized descriere detaliata 10000pF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
capacitanță 10000pF Aplicații General Purpose