ECQ-E10224JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E10224JF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E10224JF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.22UF 5% 1KVDC RADIAL
Foi de date: ECQ-E10224JF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E10224JF
Număr parc ECQ-E10224JF Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.22UF 5% 1KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88564 pcs Fișa cu date ECQ-E10224JF.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1000V (1kV) Tensiunea nominală - AC 125V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.024" L x 0.472" W (26.00mm x 12.00mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE10224JF
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.965" (24.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.22µF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.22µF